O Firmie

Salon

Firma Motoryzacyjna Ligęza sp. z o. o. związana jest z branżą motoryzacyjną od 1996 r. Obecnie prowadzimy salony sprzedaży nowych samochodów marki Hyundai i Subaru oraz autoryzowane stacje obsługi marki Hyundai, Subaru i Opel. Z naszych salonów wyjechało w sumie kilkanaście tysięcy samochodów. Kompleksową ofertę kierujemy do wszystkich klientów zarówno odbiorców indywidualnych i do firm. Mamy doświadczenie w sprzedaży zarówno nowych samochodów i używanych, na które udzielamy gwarancji. Świadczymy także usługi finansowania, ubezpieczenia nowych i używanych samochodów.

Serwis

Serwis nasz proponuje Państwu: sprawdzenie samochodu na najnowocześniejszej komputerowej linii diagnostycznej, przeglądy, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy blacharskie, serwis ogumienia i przechowywania sezonowego opon i kół, montaż akcesoriów, alarmów i systemów nagłaśniających. Nasz serwis to niezawodna naprawa. Dlaczego? Regularnie szkolimy swój personel i jesteśmy w posiadaniu najnowszych narzędzi diagnostycznych, dzięki którym celnie diagnozujemy Twój pojazd - ingerujemy tylko w te elementy, które są rzeczywiście uszkodzone. Kolejnym gwarantem jakości wykonanej naprawy jest stosowanie oryginalnych części zamiennych Hyundai, Subaru i Opel.

Ważniejsze wydarzenia
w historii firmy:

  • 1996 autoryzacja Opel
  • 2005 autoryzacja Chevrolet
  • 2008 autoryzacja Subaru
  • 2021 autoryzacja Hyundai

Doświadczenie / Zespół

Na przestrzeni lat udało nam się stworzyć zespół składający się z zaangażowanych w prace osób. Duża część zespołu FM Ligęza pracuje od dłuższego czasu, niektórzy nawet od początku istnienia. Na rynku motoryzacyjny daje to nam przewagę w postaci kompetentnego i zgranego zespołu, dzięki braku częstej rotacji. Dzięki 25-letniej praktyce, poznaliśmy potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dlatego w naszej codziennej pracy nie tylko doradzamy w kwestii zakupu pojazdów ale również w formach finansowania, ubezpieczeniach oraz serwisie. Seroki zakres kompetencji pozwolił nam stać się specjalistami w różnych dziedzinach.